Неділя, 5 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Оборона

Українські призовники будуть допущені до лав ЗСУ лише після обсервації

Українські призовники потраплятимуть до армії після того, як пройдуть обсервацію і отримають підтвердження, що не заражені новим коронавірусом.

Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає УНІАН.

За його словами, у МОЗ щодня обговорюють на нарадах із силовими структурами України, зокрема, Міноборони рішення щодо протидії коронавірусу.

“Наразі ми працюємо постійно з Міністерством оборони так, як і з іншими силовими структурами. У нас відбуваються щоденні спільні наради, де ми проговорюємо і ухвалюємо рішення, які повинні впливати на епідемічну ситуацію в тих силових структурах і в оборонних структурах, які сьогодні несуть і захищають наші кордони”, – розповів Ляшко.

Ляшко наголосив, що у Міноборони зараз прораховують всі можливі ризики занесення коронавірусу у лави ЗСУ, і допускатимуть до служби лише тих, хто отримає від лікарів точне підтвердження того, що вони здорові.

“Так, в Міністерстві оборони є своя санітарно-епідеміологічна служба, яка була збережена, яка сьогодні працює і виконує свої функції. Але ми всі повинні розуміти, що ми живемо в період епідемії тому основне наше завдання, яке сьогодні є – це зберегти, в тому числі, боєздатність армії. Допускатимуться люди до місць служби, несення варти тільки після того, як вони пройдуть обсервацію і матимуть чітке підтвердження того, що вони не можуть занести збудник коронавірусної хвороби”, – наголосив Ляшко.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.