Субота, 27 Листопада, 2021
novyny.org@gmail.com
Суспільство

Карантин в Україні: Опитування показало, що 75% українців планують на травневі свята залишатися вдома

За даними результатів, соцопитування групи “Рейтинг” за 24-25 квітня: 17% респондентів планують зайнятися домашнім господарством, 5% провести час з друзями на травневі вихідні.

Результати соцопитування групи “Рейтинг”

Про бажання зайнятися домашнім господарством відносно частіше говорили жителі Заходу і Центру, жителі сіл. Відвідати рідних і близьких більше хочуть молоді, чоловіки і більш забезпечені респонденти.

Плани на травневі свята:
75% – бути вдома
17% – займатися домашнім господарством
8% – відвідати рідних і близьких
5% – провести час з друзями
1% – поїхати в подорож по країні.

Фото: ratinggroup.ua

За останні два тижні помітно зросла кількість тих, хто виходить з дому частіше, в тому числі кількість респондентів, які виходять кілька разів на день зросла з 19 до 29%. Найчастіше знаходяться вдома жінки, старші і найбідніші опитані. У той же час, чим менше респонденти дивляться новини, тим частіше виходять з дому під час карантину.

Як часто виходять з дому:
37% – раз на кілька днів
29% – кілька разів на день
23% – один раз в день
11% – намагаються не виходити взагалі.

Аудиторія опитування: населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,8%. Терміни проведення: 24-25 квітня 2020

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.