Неділя, 14 Серпня, 2022
В КиєвіСуспільство

Кличко: У вівторок представимо план першого етапу ослаблення обмежень

Сьогодні, 28 квітня, мер Києва Віталій Кличко представить план першого етапу послаблення обмежувальних заходів в столиці.

Про це повідомила прес-служба КМДА

“У порівнянні з минулим тижнем, коли в нас кількість заражених сягала майже 100 осіб у деякі дні, сьогодні трохи кращі цифри. І ми сподіваємо, що хвороба піде на спад. І саме виходячи з такої динаміки, будемо поступово послаблювати обмеження. О 12:00 я представлю наш план першого етапу. В першу чергу, йдеться про зняття обмежень щодо роботи малого та середнього бізнесу. А також – відвідування парків, скверів та місць, де мінімальна загроза заразитися. А далі – будемо дивитися на динаміку захворюваності”, – зазначив Віталій Кличко.

Він зазначив, що спілкується з мерами інших європейських міст,  цікавиться їх досвідом послаблення обмежень в ситуації пандемії. 

“Я спілкуюсь і з мером Праги, і Берліну, Гамбургу. Цікавлюся, як там поступово починають виходити з обмежень. Але всі зазначають, що загроза не відступила і що надалі слід дотримуватися простих правил – гігієна, мити частіше руки, дотримуватися дистанції, носити захисні маски. Це обов’язкові заходи, що треба виконувати навіть під час зняття обмежувальних заходів”,  –  наголосив Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.