Четвер, 2 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Разумков повідомив, що в “Слузі Народу” розділилися думки щодо Саакашвілі на посаді віцепрем’єра

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що у фракції монобольшінства “Слуги народу”, погляди щодо можливого призначення Михайла Саакашвілі віце-прем’єр-міністром розділилися.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню “РБК-Україна”.

“Вже ближче до засідання, якщо це питання буде винесено, ми будемо бачити розстановку сил. Хтось гаряче підтримує таку ініціативу, хтось виступає проти, хтось більш емоційно і політично, а хтось більш прагматично підходить до цього питання, грунтуючись на якихось базових речах. У тому числі, з якими ми йшли на вибори. Наприклад, таких як більше нових обличь, відповідальність за прийняття рішень”,-сказав Розумков.

За його словами, у фракції більшості думки розділилися.

Водночас глава парламенту вважає, серед монобільшості достатньо депутатів, які могли б проводити реформи й бути корисними Кабінету міністрів.

 “Станом на сьогодні я не впевнений, що буду повністю розділяти і підтримувати кадрові призначення в уряд, що обговорюється”,-підкреслив Розумков.

Глава парламенту стосовно ідеї призначити Михаїла Саакашвілі віце-прем’єр-міністром України вважає:”Я не був присутній при обговоренні цієї ідеї, тому не знаю, хто саме її запропонував. Як у будь-якої ідеї, у неї є свої плюси і мінуси. Кожна людина, кожен член команди бачить чогось більше, в тому числі і в цьому рішенні. Мені важко це коментувати”.

За його словами ,частково цю ініціативу підтримують і в Кабінеті міністрів України.

“Саме тому, якщо буде подання, то воно буде заходити з боку прем’єр-міністра”,-сказав Розумков.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.