Четвер, 9 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
В КиєвіСуспільство

Ресторан “Велюр”: Правоохоронці перевірили інформацію зі ЗМІ про роботу закладу харчування на вулиці Льва Толстого

Фото: Прес-служба Національної поліції

Представники національної поліції міста Києва, перевірили інформацію зі ЗМІ щодо роботи закладу харчування на вулиці Льва Толстого, ресторана “Велюр”, який належить народному депутату від партії “Слуга народу” Миколі Тищенку. Навколо ресторану розгорівся скандал, туди нагрянула поліція.

“В мережі Інтернет з’явилася інформація про те, що один із закладів харчування на вулиці Льва Толстого приймає відвідувачів. Співробітники Голосіївського управління поліції зареєстрували даний факт у Журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події із перевіркою виїхали на адресу”,- йдеться в повідомленні

На момент знаходження правоохоронців у ресторані відвідувачів не було. Поліцейські роз’яснили обмежувальні законодавчі норми у період карантину та взяли в адміністратора закладу зобов’язання щодо роботи таких установ тільки в онлайн-режимі.

Як розповів співробітник Голосіївського управління поліції , по прибуттю адміністратор закладу відкрив вхід до ресторану та пустив поліцейських всередину.

“У закладі відвідувачів не було. Там знаходилося кілька працівників. Ми роз’яснили адміністратору ресторану законодавчі норми про дотримання карантину та відповідальність за його порушення. Адміністратор написав пояснення та зобов’язання щодо заборони закладам громадського харчування приймати відвідувачів у період карантину”,- повідомив Андрій Вернігор.

У поліції, черговий раз нагадують що за порушення карантинних норм законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Це стаття 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за якою передбачено відповідальність від 17 до 34 тисяч гривень, а також стаття 325 Кримінального кодексу України – порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням, за порушення якої передбачено до восьми років позбавлення волі.

1 коментар

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.