Четвер, 9 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Економіка

У рамках програми FinancEast ЄС надав підприємцям з Донбасу 123,5 млн грн

Гроші надано у вигляді субсидій та компенсацій для мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних Україні територіях Донеччини і Луганщини.

Про це повідомило представництво ЄС в Україні, передає “Радіо Свобода”.

Програма FinancEast передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проєктів: придбання у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання і транспортних засобів, монтажу, будівництва та реконструкції приміщень.

“Донецька та Луганська області нині як ніколи потребують допомоги та інвестицій для сталого економічного та соціального відновлення. Уже є хороший старт: з початку року програма FinancEast в межах EU4Business профінансувала майже 70 інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств. І ця цифра буде зростати за допомогою гранту, наданого Європейським союзом”, – сказав посол ЄС Матті Маасікас.

Програму FinancEast втілюють німецький державний банк розвитку KfW та Фонд розвитку підприємництва в межах проєкту “Підтримка Європейського союзу для сходу України” та ініціативи ЄС EU4Business. Головними партнерами від України стали АТ “Ощадбанк” та ТОВ “ОТП Лізинг”.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.