Субота, 27 Листопада, 2021
novyny.org@gmail.com
Події

У Франції спостерігається суттєве уповільнення темпів поширення епідемії COVID-19

У Франції підтверджено 130 185 випадків зараження коронавірусом.

Про це повідомляє Національне агентство громадського здоров’я.

За даними відомства, станом на 1 травня у Франції підтверджено 130 185 випадків зараження коронавірусом (604 за минулу добу), 24 594 людини померли (139 упродовж доби). У відділеннях реанімації залишається 3 878 хворих на COVID-19. При цьому 73 пацієнти залишили відділення інтенсивної терапії, 50 212 осіб виписані з лікарень після одужання.

У Нацагентстві наголосили, що показники епідеміологічної ситуації на початок травня засвідчили позитивну добову динаміку зменшення кількості інфікованих, летальних випадків, пацієнтів, які перебувають у реанімаціях.

Натомість зростає кількість пацієнтів, які побороли COVID-19.

У Міністерстві солідарності та охорони здоров’я вважають, що країна має позитивну тенденцію, щоб розпочати виконання з 11 травня заходів національної стратегії поступового виходу з режиму карантину.

У Франції перший етап карантину триватиме до 11 травня. Далі його у полегшеному режимі буде продовжено до 2 червня. Це передбачено затвердженою 28 квітня національною стратегію виходу з режиму санітарного стану.

На сьогодні громадяни зобов’язані перебувати на «домашньому» карантині і залишати домівки лише за нагальних потреб. На кожен вихід потрібно особисто заповнювати спеціальний паперовий сертифікат або активізувати онлайн QR-код із зазначенням персональних даних, адреси перебування під час карантину, дати і часу залишення місця проживання.

За порушення режиму передбачено штраф у розмірі 135 євро, який може зрости до 4 тис. євро у разі фіксування більш як чотирьох порушень на місяць, або позбавлення волі на строк до шести місяців.

До контролю епідеміологічної ситуації Міністерство внутрішніх справ мобілізувало 160 тис. поліцейських і жандармів. На посилення охорони об’єктів критичної інфраструктури також залучається армія.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.