Середа, 19 Січня, 2022
Світ

Деякі міста Іспанії з 11 травня відчують пом’якшення карантину

Близько половини населення Іспанії в понеділок перейде до першої з чотирьох фази пом’якшення карантину після того, як уряд вирішив, що ситуація з епідемією в 11 регіонах відповідає необхідним критеріям

Про це повідомляє Reuters.

У регіонах, таких як Канарські і Балеарські острови, бари, ресторани і магазини знову відкриються з обмеженою кількістю відвідувачів. Музеї, спортивні зали і готелі теж відкриють свої двері вперше за майже два місяці.

Два найбільших міста країни – Мадрид і Барселона – поки не відповідають критеріям пом’якшення, тому карантин у них продовжиться без змін. 

Іспанія почала послаблювати карантин на цьому тижні, але перехід до фази 1 буде включати значне пом’якшення заходів. Людям дозволять пересуватися в межах своєї провінції, а також відвідувати концерти та ходити в театр. Зібрання до 10 осіб будуть дозволені.

Уряд буде як і раніше заохочувати дистанційну роботу, де це можливо. Компаніям доведеться впроваджувати поетапний час початку і закінчення робочого дня, щоб забезпечити заходи дистанціювання.

Позитивом для туристичної індустрії Іспанії, яка забезпечує близько 12% ВВП, стане дозвіл готелям відкритися. Туризм на природі буде дозволений для груп до 10 осіб.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.