Середа, 19 Січня, 2022
Політика

Мер Києва також закликає уряд відкрити метро з 25 травня

Раніше прем’єр Денис Шмигаль казав, що метро зможе відновити роботу трохи раніше середини літа

Міський голова Віталій Кличко закликав уряд відкрити метро у Києві з 25 травня.

«Я звертаюсь до уряду – після 22 травня, а точніше – з 25 травня (бо 22 – це п’ятниця, а потім два вихідних), дозволити відновити роботу метро в столиці. Звісно, ми будемо зважати на ситуацію із розповсюдженням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться», – сказав Кличко.

Додав, що КМДА не хотіла закривати метро і тримала його роботу до останнього – поки уряд не вирішив закрити метро у кількох містах.

«Але сьогодні, коли все більше людей повертаються до роботи, в місті відбувається колапс. І ми будемо наполягати на відновленні роботи метро. Щодо ідеї спецперепусток для проїзду в метрополітені – вона абсолютно утопічна. Ми створимо страшенні натовпи і буде ще гірше. Тому, метро має відкритися для роботи в звичному режимі. Це дозволить перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту столиці», – додав мер.

Він також звернувся до мешканців Києві і закликав дотримуватись дистанції, одягати маску та рукавички. А також користуватись метро поки що тільки для поїздок на роботу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.