Вівторок, 26 Травня, 2020
Економіка

На період пандемії демократи у США виділять ще $1 трлн на підтримку громадян

Демократи в Палаті представників США оприлюднили останню редакцію законопроєкту з допомогою в період пандемії, що передбачає виділення ще $1 трлн в якості продовольчої підтримки, стимулюючих виплат, та іншої допомоги

Про це пише Тhe hill.

Очікується, що голосування в нижній палаті відбудеться в п’ятницю.

“Ми не повинні економити на дрібницях для людей зараз, бо якщо ми цього не зробимо, пізніше це коштуватиме життями й засобами до існування”, – заявила в Капітолії спікер Палати представників конгресвумен від демократів Ненсі Пелосі.

Проєкт закону охоплює 1815 сторінок. Наприкінці березня обидві палати Конгресу США ухвалили, а глава Білого дому підписав “історичний закон” CARES, який передбачав виділення $2,2 трильйона для порятунку економіки США. У тому числі, йдеться про фінансування продовольчої допомоги, підтримки самоврядування на ріні штатів і округів, витрати на можливе голосування поштою на виборах до Білого дому й Конгресу США в листопаді.

Крім того, документ включає прямі стимулюючі виплати фізичним особам, а також надбавки лікарям, що борються з пандемією.

Республіканці поки що не підтримують таку суму допомоги, яку вони вважають непідйомною для національної економіки. У цьому зв’язку очікується протистояння по законодавству за партійною ознакою, оскільки законопроєкт має бути прийнятий також Сенатом США, який контролюється республіканською більшістю.

Залишити відповідь

seventeen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.