Середа, 19 Січня, 2022
Економіка

На період пандемії демократи у США виділять ще $1 трлн на підтримку громадян

Демократи в Палаті представників США оприлюднили останню редакцію законопроєкту з допомогою в період пандемії, що передбачає виділення ще $1 трлн в якості продовольчої підтримки, стимулюючих виплат, та іншої допомоги

Про це пише Тhe hill.

Очікується, що голосування в нижній палаті відбудеться в п’ятницю.

“Ми не повинні економити на дрібницях для людей зараз, бо якщо ми цього не зробимо, пізніше це коштуватиме життями й засобами до існування”, – заявила в Капітолії спікер Палати представників конгресвумен від демократів Ненсі Пелосі.

Проєкт закону охоплює 1815 сторінок. Наприкінці березня обидві палати Конгресу США ухвалили, а глава Білого дому підписав “історичний закон” CARES, який передбачав виділення $2,2 трильйона для порятунку економіки США. У тому числі, йдеться про фінансування продовольчої допомоги, підтримки самоврядування на ріні штатів і округів, витрати на можливе голосування поштою на виборах до Білого дому й Конгресу США в листопаді.

Крім того, документ включає прямі стимулюючі виплати фізичним особам, а також надбавки лікарям, що борються з пандемією.

Республіканці поки що не підтримують таку суму допомоги, яку вони вважають непідйомною для національної економіки. У цьому зв’язку очікується протистояння по законодавству за партійною ознакою, оскільки законопроєкт має бути прийнятий також Сенатом США, який контролюється республіканською більшістю.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.