Вівторок, 16 Серпня, 2022
Економіка

Шмигаль назвав умови співпраці з МВФ

До 10 червня відбудеться засідання Ради МВФ, де приймуть остаточне рішення про виділення Україні траншу загальною сумою 5 млрд доларів

Про це Шмигаль заявив на засіданні уряду, пише «Економічна правда».

«Ми зробили велику роботу цілою країною, буквально в пʼятницю були досягнуті остаточні домовленості з МВФ, і сьогодні ми можемо говорити, що у термін до 10 червня відбудеться засідання Ради МВФ, на якому буде ухвалено остаточне рішення про виділення Україні траншу загальною сумою 5 мільярдів доларів», — підкреслив прем’єр.

За його словами, деякі «прихильники політичних спекуляцій» почали поширювати міфи щодо співпраці України та МВФ, однак у новій програмі є чіткі та прозорі «структурні маяки».

«Насправді у меморандумі існують чіткі структурні маяки МВФ. Це, зокрема, прозорість роботи державних банків і держкомпаній, посилення корпоративного управління держпідприємств, незалежний Антимонопольний комітет, реформа митниці та податкової, збереження принципу «гроші ходять за пацієнтом» у галузі медицини. А також приведення ціни на газ для населення до ринкового рівня», — пояснив Шмигаль.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.