Понеділок, 26 Вересня, 2022
ЕксклюзивСпорт

Створено Київську міську федерацію греко-римської боротьби

Днями в київському конгрес-центрі на вулиці Гетьмана відбулися установчі збори Київської міської федерації греко-римської боротьби. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Федерації греко-римської боротьби України.

Захід зібрав близько 30 тренерів спортивних шкіл Києва та був ініційований командою молодих, небайдужих спеціалістів на чолі громадським діячем та меценатом Валентином Маньком.

Валентин Манько другий зліва.

Тренери серед яких Максим Миколенко, Олексій Добровольський, Олег Чекулаев, Сергій Капинос, Ігор Машковський, Микола Єроменко, Олександр Левченко, Іван Бедін, В‘ячеслав Кліменко та інші, працюючи з дітьми, очікують реальних змін на краще та щиро бажають підняти рівень київської боротьби на належний рівень!

В конференції також взяли участь державний тренер збірної України Віталій Волошин та президент АСБУ Олег Кравченко.

Президентом Київської Федерації одноголосним рішенням було обрано Валентина Миколайовича Манька. Віце-президентом -Олександра Петренка.

Валентин Манько зі своїми однодумцями подякував всім присутнім за участь і дав зрозуміти тренерам, що він є відкритим для діалогу!

Закликав борцівську спільноту до активної співпраці, пояснив, що буде намагатися об‘єднати всіх конструктивно мислячих людей, які зацікавлені в розвитку дитячої боротьби аби досягти максимально ефективного результату!

Як повідомив Валентин Манько наступні збори Федерації греко-римської боротьби Києва відбудуться найближчим часом, щоб визначити стратегію розвитку греко-римської боротьби в столиці України та оголосити програму заходів на перспективу.


Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.