Середа, 13 Березня, 2024
Спорт

Трилер у Стокгольмі завершився хепі-ендом для Ворскли

Учора Динамо відкрило єврокубкові турніри для українських команд цього сезону. А сьогодні Ворскла стартувала у Лізі конференцій. У другому кваліфікаційному раунді підопічні Віктора Скрипника приймали у Стокгольмі шведський АІК.

Перший тайм вийшов не лише цікавим за змістом гри, а й за забитими м’ячами. Завдяки голам Степанюка та Козиренка полтавці двічі виходили вперед, проте номінальним господарям вдавалося відіграватись.

Доля поєдинку вирышилася у другому таймі. Перемогу українській команді приніс джокер Віктора Скрипника. На 69-й хвилині Челядіну вдався чудовий за своєю красою дальній удар. 3:2.

Ліга конференцій. 2-й відбірковий раунд. 1 матч.

Ворскла (Україна)АІК (Швеція) — 3:2

Голи: Степанюк (4), Козиренко (24), Чєлядін (69) — Стефанеллі (17), Ларссон (44).

Ворскла: Різник, Пердута, Зайков, Яворський, Бацула, Пуцлін, В.Тілль (Родрігес, 88), Козиренко (Челядін, 65), Олійник, Марлісон, Степанюк (Кравчук, 90+2).

АІК: Нордфельдт, Мендес (Лустіг, 75; Рінг, 89), Мілошевич, Папаяннопулос, Отьєно, Хуссейн, Стефанеллі, Ларссон, Ельбудезі (Ахмед, 59), Бйорнстрем, Мбунга-Кімпіока (Гвідетті, 58).

Попереджені: Пердутта (43), Пуцлін (79), Степанюк (90) — Папаяннопулос (39), Ларссон (54), Рінг (89)Ю, Мілошевіч (90+1).

Нагадаємо, що поєдинок у відповідь також відбудеться в Стокгольмі, 28 липня.