Понеділок, 29 Травня, 2023
В окупаціїІнформаційний фронт

Росіяни почали шукати масовку для “легалізації” референдуму на півдні

В тимчасово окупованих Мелітополі та Бердянську почався пошук колаборантів, які будуть створювати масовку в акціях підтримки референдуму.

Наразі в Мелітополь вже приїхали російські піарники та політтехнологи, які базуються в захопленому окупантами приміщенні магазину “Фокстрот”. Їх завданням є підготовка до “виборів” та “референдуму”. Першим результатом є створення т.зв. громадського руху “Ми вмєстє з росією”, який буде використовуватись для масовки за гроші в акціях нібито підтримки “референдуму” місцевими.

В основному така картинка має працювати для громадян рф, аби зменшити градус незадоволення війною серед місцевого населення. Відповідний центр набору колаборантів вже працює в Бердянську. Найняттям масовки займаються російські “волонтери”, які також будуть й доповнювати масовку. За участь в акціях треба лишити паспортні дані й отримати гроші та “гуманітарку”, яка має допомогти пережити продовольчу кризу, яку самі росіяни й створили.

Нагадаємо, на Луганщині підготовкою до “референдуму” займаються російські вчителі, адже місцеві в переважній кількості не погодились входити до “виборчих дільниць”.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.