Субота, 27 Травня, 2023
Військові злочинціНа росії

ПВК Вагнер набирає ВІЛ-інфікованих зеків на війну в Україні

За інформацією станом на 1 січня 2019 року в російських виправних закладах (колоніях) утримувалося близько ВІЛ-інфікованих 60 тисяч в’язнів. За інформацією правозахисників, ця категорія в’язнів не утримувала необхідної терапії, через що достатньо швидко вони помирали.

Днями стало відомо, що до лав російських найманців активно вербують ув’язнених з російських колоній, при цьому це робить особисто довірена особа путіна пригожин. А як повідомили сьогодні російські пабліки, ПВК “Вагнера” свідомо набирає до своїх лав віл-інфікованих в’язнів, з яких планують зробити окремі штурмові загони.

Нам підтвердили, що з них готуватимуть штурмові загони на найважчих напрямках. Тобто смертників, з невеликим шансом вижити. Але з твердою обіцянкою дати “покуражитися” тим, хто вижив у разі успіху.

пишуть на росії.

Зрозуміло, що особливого успіху проти українських Збройних Сил ця тактика не матиме, проте гуманітарна загроза від цього досить велика, враховуючи схильність навіть звичайних росіян до сексуального насилля на окупованих територіях.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.