Середа, 6 Вересня, 2023
ЕкономікаСвітУкраїна

Міжнародні платіжні системи знизять комісію за переказ коштів в Україну

З ініціативи Єврокомісії у Брюсселі 27 вересня міжнародні компанії, які надають послуги переказу коштів, підписали спільну заяву щодо розширення можливості для  здійснення  доступних та прозорих переказів коштів на підтримку українців та України.

Про це повідомляє “Економічна правда”.

У ній йдеться про подальше сприяння наданню послуг з переказу коштів і зниженню комісій за них до цільового показника у 3%, зниження загальних розмірів комісій за переказ коштів принаймні на час агресії Росії проти України як у односторонньому, так і у двосторонньому порядку;

А також розкриття загальних розмірів комісій за переказ коштів, зокрема комісій, що застосовуються до обмінних курсів євро або гривні, встановлених ЄЦБ та Національним банком України. Та спрямування зусиль на збереження доступності послуг з переказу коштів через мережу агентів та їх подальша цифровізація.

Підписантами Спільної заяви стали керівники платіжних організацій міжнародних платіжних систем та їх учасників, що здійснюють, зокрема, діяльність на території ЄС та України. А саме: Visa, Mastercard, Wise, Ria Money Transfer, Extrabanca, Small World, TransferGo, ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Райффайзен Банк, банк “ПУМБ”, “А-БАНК”, ТОВ “НоваПей”, ПАТ “Укрпошта”, ПрАТ “УФГ”.

Знижені тарифи на переказ грошей до України діятимуть протягом дев’яти місяців із дня підписання угоди. Після цього умови будуть переглянуті відповідно до поточної ситуації.

У НБУ наголошують, що з початку повномасштабної війни більшість міжнародних систем переказу коштів повністю скасували плату за перекази до України.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.