Вівторок, 6 Грудня, 2022
Боротьба в тилуВ окупації

Співробітників ЗАЕС змушують приймати громадянство рф та оформлюватися на роботу в «росатом»

Окупанти оголосили вимогу співробітникам Запорізької атомної електростанції – у двотижневий термін отримати паспорти рф і написати заяви про прийняття на роботу у корпорацію «росатом». Тих, хто відмовиться, в подальшому не допустять до подальшої роботи на станції. Щоб забезпечити виконання цих вимог на ЗАЕС вже прибули бухгалтери і кадровики «росатому». Також виконання цього контролюють так звані “вагнерівці”.

Читайте також: Безкоштовний тренінг з інформаційної гігієни, є можливість реєстрації

Наразі представники «росатому» зібрали інформацію та вилучили документацію щодо критичних об’єктів Запорізької АЕС. Документи вивезено в невідомому напрямку. Одночасно продовжується хаотичне мінування об’єктів ЗАЕС без створення карти мінних полів.

Координатор всіх зазначених процесів на атомній станції зі сторони окупаційної адміністрації – Рінат Карчаа, радник компанії «Росатом» (колишній директор інституту експериментальної приматології).

Нагадаємо, що ми повідомляли про про звірства вагнерівців в Енергодарі, коли командир гарнізону сумнозвісної катівні Енергетик на прізвисько Чінгіз дав наказ своїм підлеглим стати догхантерами та полювати на невинних собак.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.