Середа, 6 Вересня, 2023
СвітУкраїна

У Брюсселі відбудеться зустріч Контактної групи з питань оборони України і нарада міністрів оборони НАТО

«Будь-яка цільова атака на критичну інфраструктуру союзників матиме єдину і рішучу відповідь», – підкреслив генсекретар НАТО Єнс Столтенберґ

Військова підтримка для України, яка бореться з російським загарбником і захист критичної інфраструктури – це деякі із тем наради міністрів оброни Північноатлантичного альянсу у Брюсселі, що відбудеться 12 жовтня. Перед цим відбудеться також зустріч Контактної групи з питань захисту України. До її складу входять представники близько 50-ти країн, передає “Польське радіо”.

Деталі повідомляє кореспондентка Польського радіо Беата Пломецька:

«Зустрічі Контактної групи, за словами послині при НАТО Джуліанн Сміт, дозволяють покращити координацію. „Українці говорять про свої потреби, а держави встановлюють, хто і що може якнайшвидше надати. Я надіюся, що цього разу акцент буде на протиповітряній обороні”. Після зустрічі Контактної групи міністри оборони країн НАТО вже у своєму ґроні розмовлятимуть, серед іншого, про захист критичної інфраструктури у відповідь на пошкодження газопроводу Nord Stream. „Будь-яка цільова атака на критичну інфраструктуру союзників матиме єдину і рішучу відповідь”, – підкреслив генсекретар НАТО Єнс Столтенберґ. Збільшення військового арсеналу – це чергова тема зустрічі. Поповнення запасів і прискорення виробництва зброї необхідні у зв’язку з війною, що триває, і передачею союзниками техніки Україні». 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.