Субота, 10 Грудня, 2022
ВійнаПолітикаСвіт

Сенат Польщі визнав владу рф терористичним режимом

Сьогодні Сенат ухвалив резолюцію про визнання влади рф терористичним режимом. Про це повідомляє Polskie Radio.

Резолюція закликає міжнародну спільноту підтримати Міжнародний кримінальний суд у розслідуванні злочинів рф.

Як зазначає Сенат у постанові :”24 лютого 2022 року збройні сили Російської Федерації розв’язали жорстоку війну з Україною. Її мета — стерти з карти суверенну країну і знищити українську націю”.

Основні тези резолюції:

▫️ Україна сьогодні є найважливішим місцем, яке захищає демократію і свободу. російські загарбники тероризують жителів українських міст, бомбардуючи цивільні об’єкти: дитячі садки, школи, театри та житлові масиви. Бандити в російській формі катують і вбивають військовополонених і мирних жителів окупованих територій. Викрадають українських дітей.

▫️ Європейці вірили, що їм ніколи не загрожуватиме геноцид і воєнні злочини. Тим часом путін і його апарат насильства повернулися до жорстоких практик сталінського та нацистського режимів. Тому росію необхідно перемогти та позбавити можливості ставити під загрозу своїх сусідів.

▫️ Сенат закликає всі країни, які виступають за мир, демократію та права людини, визнати уряд рф терористичним режимом.

Крім того, “Сенат Республіки Польща одночасно висловлює свою вдячність усім інституціям і організаціям, які взялися за розслідування та документування злочинів, скоєних проти українського суспільства, і закликає міжнародну спільноту надати повну підтримку Міжнародному кримінальному суду, який розслідує ці злочини”.

У резолюції Сенат хотів би подякувати всім полякам, уряду та місцевій адміністрації, неурядовим організаціям і підприємцям за величезну допомогу, надану з 24 лютого українцям, які рятувалися від російських бомб, переважно жінкам і дітям.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.