Середа, 6 Вересня, 2023
БлогКриміналСвіт

Німеччина хоче займатися бізнесом з рф незважаючи на Україну та Європу

«Компанія BASF продає росіянам компонент для авіапалива, завдяки якому вони можуть вбивати українських дітей», — написав Кацпер Плажинський, передає Польське радіо.

«Німецька компанія BASF, одна з найбільших хімічних компаній у світі, яка тоді була в складі групи IG Farben, заробляла гроші в німецькому таборі смерті Аушвіц й мала величезні прибутки від рабської праці під час Другої світової війни», — написав 8 листопада в соцмережах депутат від партії «Право і справедливість» Кацпер Плажинський. Як він додав, «варто пам’ятати, що саме компанія, співвласником якої була BASF, виробляла Циклон Б. Її очільник після війни зробив кар’єру в керівництві BASF».

Кацпер Плажинський нагадав, що «зовсім недавно компанія BASF ввійшла до складу консорціуму, який будує Nord Stream». «Газопроводи Nord Stream (“Північний потік”) — це інструмент, який дозволив росії розв’язати війну в Україні. Сьогодні компанія BASF продає росіянам компонент для авіапалива, завдяки якому вони можуть вбивати українських дітей», — написав політик.

За його словами, «не можна розраховувати на те, що німецька держава дисциплінуватиме тамтешній бізнес». «Німеччина просто хоче займатися бізнесом з росією, збагачуватися на цьому», — підкреслив депутат. Як переконує Кацпер Плажинський, Німеччина хоче робити це, «незважаючи на ціну для України та всієї Європи». «Тому порядні країни, як Польща, повинні знайти спосіб протистояти цьому. Мої дії стосовно BASF — це спроба пошуку знайти такий спосіб», — зазначив він.

Політик зазначив, що він упевнений – «Краєва податкова адміністрація детально висвітлить цю проблему, перевірить, чи польські компанії BASF співвідповідальні за дії концерну, а якщо так – будуть застосовані відповідні дуже суворі покарання». «Не можна потурати тим, хто хоче заробляти гроші на вбивстві невинних людей», — наголосив Кацпер Плажинський.

Як він додав, «Німеччина робить погано, потім іноді просить вибачення, але справжньої відповідальності за свої дії взяти не хоче». Депутат переконує, що «такими є факти, і в справі бізнесу з російськими терористами, і в багатьох інших питаннях». «Ми, поляки, знаємо про це найкраще, ми є жертвами такого ставлення», — зазначив Кацпер Плажинський.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.