Середа, 17 Квітня, 2024
БлогВійнаСвітУкраїна

Данія надасть Україні новий пакет військової допомоги на понад 40 млн євро

Данія надасть Україні новий пакет військової допомоги на понад 40 млн євро, — повідомив очільник Міноборони України Олексій Резніков після телефонної розмови зі своїм датським колегою Якобом Еллеманном-Єнсеном, передає Польське радіо.

Данія надасть Україні новий пакет військової допомоги на понад 40 млн євро, — повідомив очільник Міноборони України Олексій Резніков після телефонної розмови зі своїм датським колегою Якобом Еллеманном-Єнсеном.

«Сьогодні у мене відбулася важлива телефонна розмова з віце-прем’єром і міністром оборони Данії Якобом Еллеманом-Єнсеном. Я привітав його з призначенням на посаду віце-прем’єр-міністра, міністра оборони Данії. Він повідомив мені про нещодавно схвалений пакет фінансової допомоги в розмірі до € 40 млн для військових потреб України. Важливо, щоб ми продовжували нашу багаторічну оборонну співпрацю між Україною та данією», – написав Резніков у Twitter.

Раніше повідомлялося, що уряд Данії поставив в український Миколаїв 50 систем очищення води зворотного осмосу. Крім того, датське місто-побратим Києва Оденсе подарувало українській столиці дев’ять електрогенераторів.

Залишити відповідь