П’ятниця, 3 Лютого, 2023
Військові злочинціЖертви війниІсторіїСуспільство

“Як пережити смерть дитини?” – перша тема нового україномовного подкасту “Незручно”

Для більшості жінок дитина не перестає бути нею у 18 років, а поховати своє дитя – найгірша подія у житті будь-яких батьків. Нажаль, ховати своїх дітей ми стали значно частіше, через війну росії в Україні. 

“Як пережити смерть дитини” – це перша тема нового україномовного подкасту “Незручно”. В цьому подкасті дві ведучі, а саме – Нія Нікель, мама дитини з інвалідністю, медична активістка та підприємиця та Віра Романова, в колишньому викладачка психології у Стенфорді та КНУ Шевченка, а наразі кандидат психологічних наук, практикуюча консультантка та психологиня відомих міжнародних бізнесів як Amazon – обговорюють питання, які нас вчили тримати в собі.  

“Незручно – це коли ставити питання так само складно, як і давати на нього відповідь” – коментує Віра Романова. Але ми маємо піднімати ці теми, допомагати близьким справлятись з горем та ставати сильнішими щодня.  

27 грудня вийшла перша серія подкасту “Незручно” на каналі YouTube, де відбуватимуться всі наступні прем’єри. Також створено Телеграм-спільноту, де можна стежити за анонсами подкасту і задавати свої незручні питання. Новий випуск виходитиме кожні 2 тижня.

Перші теми подкасту: “життя після смерті дитини”, “як допомагати собі і друзям в тяжкому психологічному стані”, “як пробачити собі зраду” та багато інших питань від яких на перший погляд може бути ніяково. 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.