Субота, 13 Квітня, 2024
ВійнаЕксклюзивНа росії

Наступний російський удар по українській інфраструктурі спричинить нищівну відповідь – джерела

Малюнок «Слово і діло»

Джерела в розвідці повідомляють про підготовку асиметричної відповіді на можливі ракетні удари по українській інфраструктурі. Так, враховуючи велике логістичне плече нафто і газопроводів, станцій підтримки тиску тощо, виведення з ладу частини з них може сильно вдарити по стабільності російської енергосистеми. Аналогічно — з електричними підстанціями, які часто знаходяться у вкрай важкодоступних місцях, а зимові умови роблять їх відновлення майже неможливим. 

Посилення напередодні Нового Року ППО навколо москви говорить про те, що у російських спецслужб є інформація про проникнення і перебування на їх території українських диверсійних груп з засобами дистанційного ураження. Проте де саме планується наступна бавовна, ніхто на росії не знає. 

Прогнози керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова одночасно і чіткі, і розмиті у часі та просторі. Ми маємо достеменне підтвердження з кількох джерел про понад три десятки ймовірних точок ураження на території росії, проте чи буде це зроблено одночасно, поступово і коли саме — вирішуватимуть в ГУР. 

Саме тому на росії так бояться і ненавидять Буданова. Бо його рішення непередбачувані, асиметричні і завжди ніщивні для окупантів. 

Андрій Васильчук, військовий експерт, розвідник у відставці.

Залишити відповідь