Вівторок, 16 Квітня, 2024
ВійнаУкраїна

Росіянам не вдається просуватись біля Бахмута

Окрім того, російські війська намагаються захопити Вугледар, передає Польське радіо .

Російські війська, які намагаються оточити Бахмут, мало просуваються. Протягом минулого тижня російські війська, які намагалися оточити Бахмут на Донбасі на сході України, не досягли там значного прогресу.

Однак, як інформує Міністерство оборони Британії, через наступ росіян дві основні дороги, що ведуть до міста та є важливими для українських захисників Бахмута, тепер, імовірно, опинилися під загрозою прямого ворожого вогню.

Окрім того, російські війська намагаються захопити Вугледар, аби знищити матеріально-технічне забезпечення української армії. Як заявив заступник міського голови Вугледара Максим Вербовський, взяття Вугледара для росіян також важливе, щоб не дати українській армії наступати на окуповану Волноваху.

Також очільник Луганської області Сергій Гайдай спростував поширену росіянами інформацію про захоплення Білогорівки, міста Луганської області на сході країни, неподалік від кордону з Донецькою областю.Інформація про захоплення Білогорівки росіянами «не відповідає дійсності», — написав Гайдай.

Залишити відповідь