Вівторок, 28 Березня, 2023
В КиєвіПодіїУкраїна

Стало відомо, скільки пар розписалось в Києві в День закоханих

У Києві в День закоханих, 14 лютого, розписалось 146 пар. Усього в Україні в цей день було зареєстровано 587 шлюбів.

Про це повідомили в пресслужбі Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Найбільше шлюбів зареєстрували у 6 регіонах країни, передає OBOZREVATEL.

“Складно навіть уявити скільки зізнань у коханні було чутно у стінах відділів ДРАЦС бодай за останній рік. Хочеться, аби вони лунали щодня, адже кохання — це те, що дарує нам сили й надію. Вчора у День закоханих було зареєстровано 587 шлюбів”, – повідомили в пресслужбі.

Так, свої серця 14 лютого поєднали:

  • у Києві – 146 пар;
  • на Київщині – 108 пар;
  • у Вінницькій області – 107 пар;
  • у Хмельницькій області – 77 пар;
  • у Житомирській області – 76 пар;
  • на Черкащині – 73 пар.

Нагадаємо, у День усіх закоханих не лише зірки вирішили публічно привітати своїх других половинок та аудиторію зі святом. Сервіс для перевірки контрагентів YouControl презентував кумедні листівки до Дня святого Валентина. У них, нібито від імені українських політичних діячів, написано приємні побажання.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві за 350 днів повномасштабної збройної агресії РФ проти України народилися народилися 15 643 немовляти. Крім того, за цей час одружилися 23 650 пар.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.