Середа, 24 Квітня, 2024
На росії

Судять за телефонну розмову: московія повертається у 1937 рік

Якщо війна продовжиться ще рік, на росії стане зовсім зле. Вона вже практично повернулася у 1937 рік. Уже 5 місяців як вона вже не є учасницею Конвенції з прав людини. Тобто там влада може зробити з людиною усе, що заманеться.

Ось вам картина маслом. Москва. Судять колишнього поліцейського Сергія Веделя за те, що той “публічно розповсюджував “неправдиву інформаію”. По телефону, повідомляє OBOZREVATEL.

Адвокат зауважив, що приватна розмова по телефону не може вважатися публічним розповсюдженням відомостей. На це слідчий заперечив, що ту розмову прослуховував співробітник ФСБ, що робить її публічною. Більше того – розмова ця сильно ранила ніжну душу чекіста, який відчув “почуття тривоги, страху та незахищеності з боку держави”. Прокуратура таке звинувачення підтримала і тепер колишньому менту світить 5 років. І це не вигадка. Вигадати можна було б смішніше.

Колись фальсифіковані карні справи у сталінські часи називали “романами”. А слідчих НКВС, які вміли гарно клепати такі справи – “романістами”. Чого тільки у тих справах не було! Одного кухаря посадили за “антирадянську агітацію”, бо він зварив для передовиків “ліниві щі”. В іншому випадку дружина пошила чоловіку труси з червоної тканини – сіли обидва за образу радянського прапора і таких випадків було казна-скільки.

І чим більше росія зазнаватиме воєнних поразок; чим глибше занурюватиметься у нестабільність; чим більше посилюватиметься економічна і політична ізоляція – тим більше “ворогів народу” ловитимуть чекісти.

Залишити відповідь