Четвер, 7 Грудня, 2023
В КиєвіПогода

Дощі на Великдень та “плюсова” температура: прогноз погоди в Києві на тиждень

У Києві з 10 по 16 квітня, синоптики прогнозують хмарну погоду, з проясненнями. В окремі дні тижня очікується опади у вигляді дощу.

Відповідний прогноз надав портал Sinoptik. У столиці протягом тижня середня температура складе вдень складе 12-14°С тепла, повідомляв OBOZREVATEL.

Так, в понеділок, 10 квітня, у Києві протягом усього дня погода буде похмурою. Дощ йтиме весь час. Удень він посилиться, а до вечора послабшає. Температура повітря вдень +9-11°С.

У вівторок, 11 квітня, хмари в столиці вже з ранку вкриють небо, і похмура погода триматиметься до кінця дня. Без опадів. Температура повітря вдень +7-13°С.

В середу, 12 квітня, хмарна погода протримається у місті увесь день. Вранці йтиме дощ, який до середини дня повинен послабшати і через деякий час закінчитися. Температура повітря вдень +7-10°С.

В четвер, 13 квітня, до самого вечора у Києві буде триматися похмура погода, лише під кінець дня небо очиститься від хмар. Без опадів. Температура повітря вдень +7-13°С.

В п’ятницю, 14 квітня, небо у столиці цього дня буде ясним недовго, вже вдень воно затягнеться хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Без опадів. Температура повітря вдень +8-15°С.

В суботу, 15 квітня, протягом усього дня у місті буде триматися хмарна погода. Вночі та вранці опадів не очікується. Удень йтиме дрібний дощ, проте ближче до вечора він закінчиться. Температура повітря вдень +8-13°С.

На Великдень, 16 квітня, хмарна погода протримається у Києві увесь день. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися. Температура повітря вдень +8-13°С.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за оцінками Національного управління океанічних й атмосферних досліджень США та Європейського центру середньострокових прогнозів, весна в Україні буде теплою. Середня температура повітря може бути на 1-2 градуси вищою, ніж у попередні роки.

Залишити відповідь