Неділя, 3 Грудня, 2023
ПодіїСвіт

Велика Британія: на коронацію Чарльза III не запрошені лідери Росії та Білорусі

Велика Британія не запросила на коронацію Чарльза III лідерів Росії, Білорусі, Ірану, М’янми, Сирії, Афганістану та Венесуели, — повідомляє Reuters. Лідерів Північної Кореї та Нікарагуа також не запросили, але з цих двох країн запросили високопоставлених дипломатів, передає Польське радіо.

Велика Британія не запросила на коронацію Чарльза III лідерів Росії, Білорусі, Ірану, М’янми, Сирії, Афганістану та Венесуели, — повідомляє Reuters. Лідерів Північної Кореї та Нікарагуа також не запросили, але з цих двох країн запросили високопоставлених дипломатів.

Загалом на коронацію Чарльза III приїдуть понад 2200 осіб із 203 країн. Були запрошені лідери країн, із якими Велика Британія підтримує дипломатичні відносини, представники британської монархії та представники заморських територій. Серед гостей також будуть представники духовенства й лауреати Нобелівської премії.

Також до Лондона прибуде віце-президент Китаю. Деякі політики британської Консервативної партії висловили невдоволення приїздом Хань Чжена, людини, яка керувала жорстоким придушенням продемократичних протестів у Гонконзі чотири роки тому.

Коронація Чарльза III відбудеться в суботу, 6 травня, у лондонському Вестмінстерському абатстві. Там само, де в 1953 році відбулася коронація Єлизавети II, матері Чарльза.

Залишити відповідь