Четвер, 7 Грудня, 2023
БлогВійнаУкраїна

Працівники Миколаївського хлібзаводу, який уночі атакували росіяни, уже розвозять свіжий хліб

Росіяни вночі атакували в Миколаєві хлібзавод, що забезпечує хлібом миколаївців і херсонців, і, попри пошкоджену техніку, на заводі вже випікають свіжий хліб.

Про це повідомив у Телеграмі міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, передає Укрінформ.

“Сьогодні можна говорити, що це Миколаївський хлібзавод, який забезпечує хлібом миколаївців і херсонців. Техніка, яка залучена для перевозки хліба у Миколаїв і Херсон, дуже понівечена. І це може відбитися на логістиці постачання хліба у Миколаїв і Херсон. Можливо, це терористичний акт, направлений на те, щоби людей убити, заморити голодом”, – сказав міський голова.

Як повідомила керівниця хлібзаводу Олена Ракова, доки надзвичайники розбирають завали, працівники готуються випікати хліб. На підприємстві вже відновили електропостачання, працюють газовики.

Трохи згодом міський голова Миколаєва продемонстрував фото свіжого хліба, який устигли випекти на заводі.

“Свіжий хліб. Уцілілими автомобілями завод розвозить хліб, який встигли випекти”, – написав Сєнкевич.

Як повідомлялося, війська рф уночі 13 травня атакували Миколаїв ударними дронами іранського виробництва «Shahed-136/131». Через влучення боєприпасів пошкоджено п’ятиповерховий житловий будинок та зруйновано двоповерхову будівлю на підприємстві. Внаслідок обстрілу виникли пожежі на обох обʼєктах, які були оперативно ліквідовані підрозділами ГУ ДСНС України в Миколаївській області. Постраждало троє людей.

Залишити відповідь