Середа, 24 Квітня, 2024
ВійнаЕкономікаПодіїСвітУкраїна

Уряд Німеччини оголосив про пакет зброї для України вартістю 2,7 мільярда євро

«Реалізація цих заходів, ухвалених федеральним урядом, уже почалася», — підтвердило міністерство оборони в суботній заяві, передає Польське радіо.

Уряд Німеччини оголосив про пакет зброї для України вартістю 2,7 мільярда євро, який включає, серед іншого, ще 20 бронетранспортерів Marder, 30 танків Leopard 1 і чотири системи ППО Iris T. Про це повідомило в суботу Міноборони Німеччини.

«Цим цінним внеском вкрай необхідного військового обладнання ми ще раз доводимо, що Німеччина серйозно налаштована на підтримку Києва», – заявив міністр оборони Борис Пісторіус.

«Все це має надходити з промислових ресурсів або промислового виробництва, а не з запасів Бундесверу», – пояснив він.

«Реалізація цих заходів, ухвалених федеральним урядом, уже почалася», — підтвердило міністерство оборони в суботній заяві.

«Ми всі хочемо швидкого припинення цієї жахливої ​​незаконної війни росії проти українського народу. На жаль, передбачити, коли це станеться, неможливо. Тому Німеччина надає посильну допомогу – до тих пір, поки це необхідно», – запевнив Пісторіус.

Як повідомляє в суботу портал Spiegel, анонсований новий пакет озброєнь стане найбільшим, який Німеччина виділяла Україні з початку війни в лютому 2022 року.

«Цей пакет має бути офіційно оголошений як символ солідарності Німеччини з Україною під час вручення Премії Карла Великого в Аахені президенту України Володимиру Зеленському наступної неділі. Чи з’явиться Зеленський особисто на церемонії нагородження, невідомо.

Залишити відповідь