Субота, 2 Березня, 2024
ВійнаПодіїСвіт

ЦАХАЛ оголосив про шестигодинний коридор для евакуації цивільних у Газі

GAZA CITY, GAZA - NOVEMBER 09: Palestinians leave from the northern part of the Gaza to flee the central and southern parts of the Gaza Strip on November 09, 2023. Since Oct.7, the Israeli army's attacks have caused significant damage in the northern part of the Gaza Strip, making it difficult for civilians living in the region. (Photo by Mustafa Hassona/Anadolu via Getty Images)

Армія оборони Ізраїлю у п’ятницю оголосила про шестигодинне вікно для евакуаційного коридору з півночі сектору Гази на південь.

Про це повідомляє CNN, передає Укрінформ.

Коридор уздовж вулиці Салах аль-Дін буде відкритий з 10:00 до 16:00 за місцевим часом.

Як зазначив координатор урядової діяльності Ізраїлю на територіях (COGAT), у четвер 80 тисяч людей перемістилися з півночі Гази через евакуаційний коридор.

Також, за даними представника прикордонної служби Єгипту, у країну прибули у четвер 699 іноземних громадян, евакуйовані з Гази через прикордонний пункт «Рафах». Загальна кількість евакуйованих іноземців перевищила 2000 осіб.

Як повідомляв Укрінформ, 9 листопада у Білому домі заявили, що ізраїльська сторона погодилася запровадити щоденні чотиригодинні гуманітарні паузи в районах уздовж гуманітарних коридорів та зонах активних бойових дій на півночі сектору Гази.

Залишити відповідь