Субота, 2 Березня, 2024
ВійнаПодіїРуzкій мір

Росіяни продовжують наступати в напрямку Авдіївки та Бахмута

Згідно з доповіддю американського Інституту вивчення війни, основним напрямком російського удару під Авдіївкою є північний фланг міста і розташовані там коксохімічні заводи. Також тривають важкі бої навколо Бахмута, який був захоплений росіянами навесні, передає Польське радіо.

На північній ділянці фронту росіяни просуваються назустріч українцям у напрямку Куп’янська та Лиману. Однак найголовніший наступ росіян відбувається на Донбасі – навколо Авдіївки та Бахмута. За неофіційною інформацією, останнім часом російські військові досягли там певних успіхів. 

Згідно з доповіддю американського Інституту вивчення війни, основним напрямком російського удару під Авдіївкою є північний фланг міста і розташовані там коксохімічні заводи. За деякими даними, російські війська вже підійшли впритул до заводу. Експерти вважають, що росіяни наразі не можуть використовувати важку техніку, в тому числі танки, в наступі на Авдіївку через розмоклу землю.

Також тривають важкі бої навколо Бахмута, який був захоплений росіянами навесні. Український військово-аналітичний портал Deep State повідомив, що за останню добу росіяни просунулися майже на два кілометри на північному фланзі міста.

Український Генеральний штаб, тим часом, повідомляє про наступ українських військ у Запорізькій області. Там росіяни зазнають значних втрат у техніці та особовому складі.

Залишити відповідь