Четвер, 30 Листопада, 2023
ПодіїРуzкій мірСвіт

Британська розвідка: радянський літак М-55 ймовірно допомагатиме росії у розвідці над Україною

У щоденному зведенні розвідки зазначається, що літак М-55 з робочою висотою польоту понад 21 000 метрів нещодавно використовувався як дослідницька платформа для вивчення Землі, але, як було помічено, він був оснащений військовою розвідувальною капсулою, розробленою для російських винищувачів, передає Польське радіо.

Росія, ймовірно, розгляне можливість повернення радянського розвідувального літака М-55 на озброєння для посилення своїх обмежених розвідувальних можливостей над Україною, – заявило в неділю, 19 листопада, Міністерство оборони Великої Британії.

У щоденному зведенні розвідки зазначається, що літак М-55 з робочою висотою польоту понад 21 000 метрів нещодавно використовувався як дослідницька платформа для вивчення Землі, але, як було помічено, він був оснащений військовою розвідувальною капсулою, розробленою для російських винищувачів.

Як зазначалося, критичним недоліком російської стратегії закупівель була нездатність розробити адекватну систему розвідки, спостереження і захоплення цілей, яка має вирішальне значення для швидкого і точного досягнення цілей повітряними, морськими і наземними силами.

«Робота на великих висотах дозволяє датчикам діяти на значній відстані. Є велика ймовірність, що літак буде здійснювати місії проти України з відносно безпечного російського повітряного простору» – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.