Понеділок, 20 Травня, 2024
Політика

У київській зустрічі радників з нацбезпеки взяв участь представник Об’єднаних Арабських Еміратів, – джерела

Про це повідомляють джерела “ДС” у МЗС України.

 Ця зустріч стала черговим заходом в рамках підготовки до проведення Глобального саміту миру в Швейцарії. Точна дата проведення “Саміту” поки що невідома, але відомо, що він має відбутися протягом поточної весни або на початку літа.

Звертає на себе увагу те, що в київській зустрічі вперше взяв участь поважний представник Об’єднаних Арабських Еміратів. Ним став директор Департаменту міжнародного співробітництва у сфері безпеки Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва ОАЕ Салем Мохаммед Аль-Заабі.

Загалом, варто відзначити, що ОАЕ дедалі посилює свою роль та участь в зусиллях по встановленню справедливого миру в Україні. Країна бере участь у вирішенні важливих гуманітарних питань. Зокрема, неодноразово виступала посередником і гарантом при проведенні масштабних обмінів полоненими.

На сьогодні ОАЕ дедалі частіше стає амбасадором глобальних мирних ініціатив по всьому світу. Зокрема, Салем Мохаммед Аль-Заабі був членом делегації ОАЕ на підписанні мирної угоди між урядом Судану та озброєними суданськими групами в Джубі у 2020 році.