П’ятниця, 19 Липня, 2024
ПогодаУкраїна

В Україну увірветься холодний атмосферний фронт: синоптикиня попередила про зміну погоди

Після кількох днів спеки в Україну повернеться похолодання. Упродовж 19 червня ще збережеться висока температура, але вже у четвер стовпчики термометрів опустяться до +18.

Також найближчими днями можливі грозові дощі. Про це у  повідомиляє OBOZ.UA.

У середу, 19 червня, в Україні протягом дня очікується +28…+32 градуси. На півдні нашої країни стовпчики термометрів піднімуться до +34 градусів. У цей день не очікується опадів. Лише на Волині, Чернігівщині та Сумщині можливі локальні дощі.

Вже 20 червня в Україну прийде холодний атмосферний фронт, тож на заході, півночі, а також у Вінницькій та Черкаській температура повітря знизиться до +20…+25 градусів. У північних районах Чернігівщини та Сумщини можливе похолодання до +18.

Також синоптикиня попередила, що зниження температури повітря у четвер супроводжуватиметься дощами та грозами. Однак схід, південь та значна частина центральних областей залишаться і в середу, і в четвер без опадів.

У Києві 19 червня очікується суха сонячна та спекотна погода з температурою повітря +28…+30 градусів. Але вже 20 червня через холодний атмосферний фронт у столиці посвіжішає до +20…+23 градусів. Також можливий короткочасний дощ із грозою.

У зв’язку з проходженням 20 червня атмосферного фронту атмосферний тиск знизиться, стрибки тиску та градусів можуть негативно вплинути на метеопатів, особливо на людей із серцево-судинними недугами.