Терористи “Талібану” атакували вісьмох співробітників виборчої комісії у південній провінції Кандагар в Афганістані.
Про це повідомляє DW.
Терористи здійснили цю атаку у день початку у Катарі сьомого раунду переговорів між талібами та США про завершення збройного конфлікту, який триває майже 18 років.
Днями державний секретар США Майк Помпео заявляв, що Вашингтон сподівається укласти мирний договір з талібами до вересня поточного року. 28 вересня 2019 року афганці обиратимуть президента.
Спочатку президентські вибори були призначені на квітень, потім їх відтермінували на 20 липня, а пізніше знову перенесли вже на 28 вересня. У цей день разом з главою держави переобиратимуться також і народні представництва на провінційному та районному рівні.