Військовослужбовці Збройних сил України будуть взаємодіяти з правоохоронними органами в забезпеченні громадської безпеки та порядку під час карантину.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства Оборони.
“В рамках проведення обмежувально-карантинних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню в Україні коронавірусної інфекції, задля підтримання громадської безпеки та порядку, з 22 березня 2020 року, у населених пунктах та військових гарнізонах розпочнеться спільне патрулювання посиленими нарядами Військової служби правопорядку Збройних Сил України”,-
За словами представників військового відомства,вони діятимуть у взаємодії з працівниками Національної поліції та військовослужбовцями Національної гвардії України.
У Міноборони зазначили, що командуванням військових гарнізонів Збройних Сил України вжито вичерпних заходів щодо забезпечення особового складу, який залучатиметься до патрулювання, засобами захисту, антисептичними і дезінфікуючими речовинами.
Нагадаємо, з 23 березня в Києві громадський транспорт зупиняє пасажирські перевезення. В транспорт пускатимуть за спеціальними перепустками тільки медпрацівників і співробітників підприємств, які забезпечують життя населення на період карантину.