Понеділок, 20 Травня, 2024
Економіка

НАБУ засекретило частину звіту щодо розслідування Роттердам+

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) засекретило інформацію економічного звіту щодо застосування формули Роттердам+ у справі про факти можливого зловживання службовим становищем членами Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) при затвердженні оптової ціни електричної енергії за вказаною формулою.

Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит Українських новин.

НАБУ відзначило, що зазначений звіт є матеріалами кримінального провадження і, оскільки містить відомості досудового розслідування, які не підлягають розголошенню, правові підстави для надання його копії відсутні.

Тижнем раніше директор НАБУ Артем Ситник заявляв, що бюро отримало економічний звіт про безпідставність застосування формули Роттердам+. За його словами, встановлено суму збитків – 15 млрд грн. Однак, повинна бути ще проведена експертиза, на підставі якої приймуть остаточне рішення.

У березні 2017 року НАБУ початоло досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо скандальної формули ціни на вугілля. НАБУ підозрює членів НКРЕКП в змові в інтересах енергогенеруючих компаній при затвердженні формули Роттердам+.

НКРЕКП почало застосовувати новий порядок формування прогнозної о

Залишити відповідь