Середа, 6 Вересня, 2023
Політика

Політичні сили під Радою вимагають ухвалення нового виборчого кодексу

У вівторок, 16 жовтня, біля Верховної Ради відбулась акція кількох політичних партій з вимогою ухвалити новий виборчий кодекс.

Про це повідомляє кореспондентка АСПІ з місця події.

Представники 20 політичних партій з плакатами “Мажоритарка – плювок в обличчя” зібрались під парламентом і вимагають депутатів ухвалити в другому читанні законопроект, яким вносяться зміни до виборчого законодавства.

IMG 9007

За заявою одного з організаторів, в першому читанні законопроект був ухвалений ще минулого року, а тепер влада свідомо затягує його остаточне ухвалення.

“Таке враження, що і в першому читанні він був ухвалений достатньо випадково. В той час, як для більшості політичних сил, на нашу думку, і українського суспільства цей закон і нове виборче законодавство є принципово новим реформаторським актом, який якщо не вирішить всі проблеми політичної системи, то принаймні серйозно пожвавить політичне життя. А також перемоделює систему проведення виборів у той спосіб, що з’явиться більше змагальності”, – заявив організатор.

Протестувальники стоять на підходах до Ради і заявляють, що пропускатимуть депутатів на робочі місця лише після того, як ті підтвердять, що голосуватимуть за виборчий кодекс.

IMG 9013

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.