Неділя, 26 Травня, 2024
В КиєвіКримінал

У Києві розпочався міжнародний тренінг під егідою Інтерполу

У Києві 15 жовтня розпочався п’ятиденний тренувальний курс на тему «Радіологічна та ядерна безпека: попередження та реагування», інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Нацполіції.

У заході беруть участь 50 учасників з кількох держав світу.

“У Києві сьогодні розпочав свою роботу тренувальний курс під егідою Генерального секретаріату Інтерполу. У тренінгу беруть участь 50 учасників. Серед них – представники правоохоронних органів Вірменії, Азербайджану, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та Туреччини”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, у заході беруть участь представники Генерального секретаріату Інтерполу та Департаменту енергетики Сполучених Штатів Америки.

Від України участь у навчальному курсі беруть представники Адміністрації Держприкордонслужби, Державної інспекції ядерного регулювання України, Служби безпеки України, Національної гвардії України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також Національної поліції України.

“Навчальний курс має на меті ознайомити представників зацікавлених міжнародних правоохоронних органів із сучасними методиками попередження та розкриття злочинів, пов’язаних із незаконним обігом ядерних матеріалів”, – підкреслили у поліції.

Крім того, йтиметься про особливості фізичного захисту об’єктів атомної інфраструктури, а також про методологію реагування на злочини, пов’язані із використанням радіоактивних та ядерних матеріалів.

Тренінг на тему «Радіологічна та ядерна безпека: попередження та реагування» триватиме до 19 жовтня.

Як повідомляв голова Національної поліції України Сергій Князєв, відтепер Україну в Інтерполі представлятимуть троє поліцейських.

Залишити відповідь