Неділя, 12 Листопада, 2023
Політика

Під Кабміном влаштували конопляний Марш Свободи: вимагають почати меддослідження канабісу

Учасники вимагають почати медичне дослідження канабісу та декриміналізувати малозначні правопорушення.

Організатори правозахисної акції хочуть дізнатися, хто саме з урядовців блокує реформи у сфері державної політики щодо наркотиків, передає кореспондентка Громадського.

Учасники конопляного маршу свободи   Громадське

Учасники конопляного маршу свободи

Учасник конопляного Маршу Свободи Тарас Ратушний сказав, що основою метою маршу є реалізація державної стратегії щодо наркотиків, яка прописана до 2020 року.

Він відзначив два пунтки — наукові дослідження канабіноїдів як лікарських засобів та нормалізація законодавства щодо боротьби з наркозлочинністю — декриміналізація дрібних правопорушень.

«Зокрема це передбачає декриміналізацію малозначних правопорушень, які зараз вважаються кримінальним злочином і дозволяє за рахунок них робити статистику розкриттів кримінальних проваджень. Ну фактично на 80% і навіть більше блокує роботу правоохоронних органів, і блокує зусилля про пріоритетним напрямкам. А пріоритетними напрямками стратегія державна визначає боротьбу з злочинністю організованою, а в першу чергу пов’язаною зі збутом наркотиків . Фактично наше законодавство, нормативні документи, приводять до того, що статистично збільшується кількість вироків за дрібницю, за кілька грамів коноплі в кишені, і таких справ більше 6 тисяч», — сказав Ратушний.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.