Вівторок, 21 Травня, 2024
Політика

Екс-нардеп Мартиненко викинув повістку, яку йому у суді вручив детектив НАБУ – відео

Колишній депутат Верховної Ради Микола Мартиненко відмовився отримувати повістку Національного антикорупційного бюро України, яку детектив вручив йому перед засіданням Шевченківського райсуду Києва.

Про це повідомили у Центрі протидії корупції, опублікувавши відповідне відео.

На ньому видно, як детектив НАБУ вручає Мартиненку повістку на допит в якості свідка, однак той просто скидує документ на підлогу, заявляючи про незаконнисть дій антикорупціонера.

“Детектив НАБУ прийшов до Шевченківського суду, щоб вручити перед засіданням екс-нардепу Миколі Мартиненку повістку на допит. Мартиненко відмовився її брати і викинув на підлогу”, – йдеться у повідомленні.

У якій саме справі Бюро викликало колишнього депутата, не уточнюється.

Нагадаємо, що колишнього народного депутата від фракції Народний фронт Миколу Мартиненка підозрюють в причетності до розтрати $17,28 мільйонів на державному підприємстві Східний гірничо-збагачувальний комбінат під час постачання уранового концентрату з Казахстану через австрійську компанію-посередника Steuermann.

Політика зобов’язали здати закордонний паспорт і не залишати Україну, однак за нього поручився ряд народних депутатів і міністрів, в тому числі глава Мінінфраструктури Володимир Омелян і міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Мартиненко заперечує висунуті проти нього звинувачення.

Залишити відповідь