Понеділок, 4 Вересня, 2023
Історії

​​Американець заплатив бібліотеці штраф за книгу, яку взяла його матір в 1934 році

У нього просили $3, але він вирішив заплатити повну суму за старим законом

Житель штату Луїзіана Роберт Страуд, розбираючи речі матері після її смерті, знайшов книгу «Антологія Спун-Рівер» Едгара Лі Мастерса. Виявилось, що його матір взяла книгу в місцевій бібліотеці в 1934 році, коли їй було 11 років, але так і не повернула.

Спочатку Страуд анонімно підкинув книгу в бібліотеку, але після того, як працівники закладу опублікували її фотографію на сторінці в Facebook і історія набула вірусного характеру, вирішив заявити про себе, щоб оплатити штраф. В бібліотеці піши на зустріч Роберту та встановили максимальну суму штрафу в розмірі 3 доларів США згідно з новими правилами. Однак Страуд вирішив керуватися старими законами — на форзаці книги було вказано, що за кожен прострочений день користувач повинен заплатити 5 центів. 24 жовтня чоловік вручив бібліотеці чек на суму $1542.

Виконавчий директор бібліотеки Джон Таггл пожартував, що ця історія може стати уроком для кожного і заявив, що вони планують витратити отримані від Страуда кошти на те, щоб нагадати своїм читачам, що забуту книгу ніколи не пізно повернути.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.