Четвер, 18 Квітня, 2024
В Києві

23 грудня в Києві буде проведено першу Святкову ходу Еко Дідів Морозів

Тільки за офіційними даними щорічно в нашій державі вирубається 5 млн. хвойних дерев для святкування Нового Року, знищується 500 гектарів зелених насаджень. Майже третина вирубаних дерев – а це 1770000 штук -залишаються непроданими та викидаються на смітник.

Захід, який почнеться о 12-ої біля ЦУМу на вулиці Хрещатик, передбачає парад зелених Дідів Морозів і Екоснігурок та проводиться  з метою збереження хвойних дерев в передноворічні дні  задля  введення нових святкових традицій – посадок сімейного хвойного дерева і навіть цілих новорічних лісів. В програмі цього  родинного екологічного свята:святкова хода Еко Дідів Морозів  з живими саджанцями кедрів, блакитних ялинок в руках по вул. Хрещатик до Маріїнського парку; святковий концерт із нових природозберігаючих новорічних пісень, віршів,казок, присланих на Творчий Конкурс Еко Діда Мороза; посадка новорічних кедрів в Маріінському парку; веселі ігри, хороводи, розваги для всієї сім’ї; святкове частування, душевне спілкування і подарунки один одному. В кінці свята буде влаштоване частування, де учасники будуть пригощати один одного домашніми пирогами,млинцями, ароматними чаями, дарами лісу. Дарувати свої душевні подарунки і яскраві почуття. Будуть веселі хороводи навколо живих дерев, ігри та розваги для всієї сім’ї, душевне спілкування.

Для того щоб стати учасником святкової ходи та отримати в подарунок саджанець хвойного дерева – треба зареєструватися на сайтіwww.ukrcedars.com і приготувати свій костюм Еко Діда Мороза чи Еко Снігуроньки.На свято взяти із собою: радісний настрій, частування до загального столу та душевні подарунки один одному.  

Залишити відповідь