Понеділок, 4 Вересня, 2023
Економіка

Прогноз змінного курсу долара в Україні

В Україні курс долара до гривні на початку 2018 року становив 28,01 грн/$, а під кінець національна валюта зміцнилася до 27,55 грн/$. Це зміцнення триватиме.

Гривня має всі шанси за підсумками року стати валютою, яка найбільше зміцнилася у світі щодо долара, заявив старший аналітик Альпарі Вадим Іосуб у своєму фінансовому звіті за 2018 рік.

“Валютний ринок України демонстрував відносну стабільність, а курс долара до гривні з початку року (28,01 грн. за долар) до другої половини грудня (27,55 грн.) навіть трохи зміцнився. Завдяки цьому скромному росту гривня має всі шанси за підсумками року стати валютою, яка найбільш зміцнилася щодо долара у світі”, – пояснив він.

На світовому валютному ринку спостерігається тенденція до зміцнення долара слідом за зростанням ставки ФРС. На думку аналітика, оскільки в 2018 році ставка була підвищена тільки удвічі, то і зростання американської валюти буде скромнішим.

“Вартість євро до долара до кінця 2019 року може знизитися із нинішніх 1,14 до 1,10 долара за євро. До гривні долар до кінця 2019 року може подорожчати до 30 грн, європейська валюта в цьому випадку буде коштувати 33 грн”, – спрогнозував Іосуб.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.