Вівторок, 26 Жовтня, 2021
novyny.org@gmail.com
Економіка

Укрзалізниця має намір купити обладнання в 5 разів дорожче

Залізничний державний монополіст ПАТ “Укрзалізниця” має намір закупити у Каховського заводу рейкозварювальні машини загальною вартістю 156 млн грн.

Було проведено чотири окремих лота на закупівлю чотирьох рейкозварювальних самохідних машин КСМ-007. Кожна одиниця КСМ-007 обійдеться УЗ в 38,99 млн грн. При цьому рейкозварювальна машина КСМ-007 являє собою зварювальний комплекс на базі вантажівки DAF FX 105.

Вартість самого тягача DAF FX 105 на ринку становить близько 2,75 млн. Грн. Так що ціна зварювального комплексу і пристосування для пересування по рейках становить понад 36,2 млн грн.

“У цей час в Росії виготовляють аналогічні рейкозварювальні машини МСК-01, які також розміщені на шасі DAF. Однак їх вартість озвучена виробниками на рівні 7,5 млн грн. за одиницю (за нинішнім курсом). Або в 5 разів дешевше, ніж купує рейкозварювальні машини “Укрзалізниця”, – зазначає видання.

Як повідомлялося, Укрзалізниця планує в 2019 році декілька етапів підвищення тарифів на вантажні та пасажирські перевезення, пояснюючи це своїми збільшеними витратами.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.