Середа, 23 Вересня, 2020
novyny.org@gmail.com
Світ

У Нідерландах вперше за багато років з’явилися вовки

У Нідерландах можуть з’явитися вовки – вперше за кілька десятиліть.

У цьому році на територію країни прийшли дві вовчиці (не виключено, що одна з них вагітна). Вчені Вагенінгенского університету вважають, що якщо цуценята з’являться в Нідерландах, вони з великою ймовірністю залишаться там жити, пише Европульс.

Вовки не перший раз з’являються на території Нідерландів – найчастіше вони приходять з Німеччини. Але вже давно вовки не залишалися в Нідерландах надовго: вони або поверталися до Німеччини, або продовжували шлях і йшли в Бельгію. Тільки цього літа на території Нідерландів побувало більше 10 вовків, але затримувалися вони всього на кілька тижнів. На відміну від інших, ці дві вовчиці знаходяться в Нідерландах вже близько півроку.

Дикі звірі повертаються в європейські ліси. Наприклад, в цьому році стало відомо, що вовки з’явилися в Угорщині, а на кордоні Польщі та Чехії вперше за 200 років помітили ведмедів. Це пов’язано з тим, що для диких тварин створюють більш сприятливі умови – в першу чергу, облаштовують більше заповідників, а також стежок, по яких вони можуть мігрувати, не боячись машин.

Але сусідство великих хижаків не подобається фермерам. Наприклад, в Піренеях фермери вимагають знизити чисельність ведмедів. Особливо незадоволені скотарі, на стада яких нападають хижаки. Влада Нідерландів вже пообіцяла, що фермерам, які постраждають від вовків, буде компенсований збиток.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.