Четвер, 30 Листопада, 2023
ПолітикаСуспільство

Порошенко закликав обмежити споживання поліетиленових пакетів

Президент України Петро Порошенко стурбований проблемою засмічення країни поліетиленовими пакетами і звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана із проханням вжити заходів, спрямованих на комплексне вирішення порушеного питання.

Про це йдеться на сайті голови держави.

“Проблема щодо обмеження використання поліетиленових пакетів повинна вирішуватися в контексті реформування галузі поводження з відходами та реалізації стратегічних документів… У зв’язку з цим я звернувся до Прем’єр-міністра України В. Гройсмана з проханням забезпечити ґрунтовне опрацювання петиції щодо обмеження використання поліетилену, вжити заходів, спрямованих на створення дієвих механізмів високого рівня захисту навколишнього природного середовища та здоров’я населення з урахуванням світового, зокрема європейського, досвіду, міжнародних зобов’язань України”, – зазначив Глава держави.

Президент наголосив, що в Україні законодавчо не обмежено використання полімерних пакувальних пакетів, які завдяки своїй низькій вартості i доступності мають переваги перед іншими пакувальними продуктами. Проте їх масове використання загострює проблему забруднення навколишнього середовища та стану благоустрою території, спричиняє засмічення вулиць, зелених та прибережних зон, систем водовідведення, водойм та морських акваторій, створює небезпеку виникнення аварійних ситуацій, знищення представників тваринного світу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.