Вівторок, 23 Липня, 2024
Економіка

МАУ і Ryanair змінили правила провезення багажу

Міжнародні авіалінії України (МАУ) і лоукостер Ryanair змінюють правила перевезення багажу.

Нові вимоги поширюються на всі квитки, куплені або заброньовані, з 1 листопада 2018 року, передає UBR.

Тепер пасажирам Ryanair потрібно буде доплатити за великий багаж. Тільки пасажири з «пріоритетною посадкою» (Priority Boarding коштує 6-8 євро) можуть брати його з собою в салон разом з маленькою поклажею. Раніше звичайним пасажирам без Priority Boarding дозволялося здати габаритну поклажу в багажне відділення безкоштовно. Бажаючим взяти з собою додатковий валізу доведеться додатково розщедритися приблизно на 8-10 євро (якщо його вага не перевищує 10 кг). За більш великоваговий вантаж – до 20 кг-потрібно буде заплатити вже 10-50 євро. А за кожне кіло переваги – ще 11 євро.

Переписали вимоги і до поклажі Ryanair. Допустимий розмір малого ручного багажу збільшили з 35x20x20 сантиметрів до 40х20х25.

У МАУ теж все по-новому: пасажири з квитками, в вартість яких не входить перевезення багажу, зможуть взяти в салон літака одну ручну поклажу до 7 кг з розмірами не більше 55х40х20 см. Квитки, що включають оплачений багаж, а також преміум-економ пасажири на далекомагістральних рейсах, зможуть провезти з собою додатково вантаж вагою до 5 кг і габаритами, що не перевищують 40х30х10 см.

Клієнтам бізнес-класу на середньомагістральних рейсах дозволять взяти з собою те ж саме, тільки гранична вага великої поклажі збільшать до 12 кг. При далекомагістральних перельотах бізнес-пасажирам дають добро відразу на три поклажі: два місця по 15 кг з розмірами кожного, не більше 55х40х20 см, а також ще один вантаж до 5 кг з габаритами, що не перевищують 40x30x10 см.

У всіх перерахованих вище випадках авіакомпанія дозволяє брати з собою додатково верхній одяг і парасольку. Також можна попередньо докупити можливість везти запасну поклажу за 15 євро.

Залишити відповідь