Вівторок, 5 Грудня, 2023
Суспільство

В окупованому Криму активіста Бекірова залишили під арештом до 11 лютого

Бекірова російські силовики звинувачують у зберіганні, поширенні й транспортуванні більш як 10 кг тротилу і 190 бойових патронів.

Так званий «верховний суд» Криму залишив незаконно заарештованого 13 грудня 2018 року в тимчасово окупованому Росією Криму кримськотатарського активіста Едема Бекірова під вартою до 11 лютого. Про це повідомляє Кримська правозахисна група в Facebook.

«У «верховному суді» Криму 10 січня відбулося судове засідання, на якому було розглянуто апеляційну скаргу захисту кримського татарина Бекірова на обраний йому раніше 13 грудня 2018 року, «Київським районним судом» запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», – йдеться в повідомленні.

Адвокати Олексій Ладін і Іслям Веліляєв заявили суду про незаконність затримання і тримання підсудного в СІЗО за станом його здоров’я, але суд ухвалив інше рішення.

«Бекіров залишиться за гратами до 11 лютого 2019 року», – відзначили правозахисники.

12 грудня Бекірова російські силовики затримали на адмінкордоні з окупованим Кримом і вивезли в будівлю ФСБ РФ у Сімферополі. Бекірова звинувачують у зберіганні, поширенні й транспортуванні більш як 10 кг тротилу і 190 бойових патронів.

Залишити відповідь